ОГЛАСИ

ВЕСТИ

ВИДЕО

ШТО, КОГА, КАДЕ?

ФЛАЕР

ФОТО

СПОРТ

OhridNews TV

ЗАНИМЛИВОСТИ

ЖИВОТ И СТИЛ

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Кој ќе го освои Европското првенство во фудбал 2016?

Франција

Германија

Шпанија

Италија

Англија

Белгија

Хрватска

Друга репрезентација

Гласај

Франција - 157 гласови (10%)

Германија - 561 гласови (37%)

Шпанија - 189 гласови (13%)

Италија - 203 гласови (13%)

Англија - 101 гласови (7%)

Белгија - 67 гласови (4%)

Хрватска - 139 гласови (9%)

Друга репрезентација - 88 гласови (6%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833