ОГЛАСИ

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Градењето на марина на местото на Студенчишко блато е:

Одлична одлука

Голема грешка

Темата бара повеќе информации, анализи и слично

Гласај

Одлична одлука - 431 гласови (21%)

Голема грешка - 1093 гласови (54%)

Темата бара повеќе информации, анализи и слично - 518 гласови (25%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833