ОГЛАСИ

Вести | Охрид

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали на Охрид му се потребни елитни хотелски комплекси?

Да

Не

Најмногу еден до два

Подобро е да се модернизираат постоечките капацитети

Гласај

Да - 628 гласови (33%)

Не - 324 гласови (17%)

Најмногу еден до два - 240 гласови (13%)

Подобро е да се модернизираат постоечките капацитети - 728 гласови (38%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833