Познатиот угостителски бренд "Giovani lounge bar", кој успешно работи веќе 22 години во главниот град, од ова лето е присутен и во Охрид со бар и специјализирана сала за прослави, сместени во комплексот „Парк“.


"Giovani lounge bar" нуди разновидна храна и секаков вид пијалаци, модерна плажа и тераса со прекрасен поглед на Охрид.

Специјализираната сала за прослави на "Giovani lounge bar" во комплексот „Парк“ е со капацитет за 300 - 400 гости. Модерно опремена, салата нуди организација на секаков вид на прослави (свадби, крштевки, матури, родендени).

Инфо и резервации: 070 230 030 / https://m.facebook.com/GiovaniBeachLoungeBar
"GIOVANI LOUNGE BAR" И СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА САЛА ЗА ПРОСЛАВИ - КОМПЛЕКС ПАРК ОХРИД *070 230 030

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833