ОГЛАСИ

Петок на 13 јануари, продолжуваме со исто празнично темпо, но под маски. Mr I најавува незаборавна забава на 13.01.2017 со почеток од 22:00 часот.


Не пропуштајте!


Придружете ни се на забавата под маски заедно со Жаре Бербер и неговиот бенд 18+ бенд.


Влез слободен!

РЕЗЕРВАЦИИ И ИНФО:
070 37 70 08
070 30 70 20


ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Цените на продуктите за велигденските празници се:

Прифатливи

Високи

Цените се реални, стандардот е низок

Гласај

Прифатливи - 0 гласови (0%)

Високи - 1 гласови (100%)

Цените се реални, стандардот е низок - 0 гласови (0%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833