ОГЛАСИ

Се издава активен ресторан - пивница "CITY INN" кој работи во склоп на "CITY INN APARTMENTS", наспроти полицијата.


Ресторанот е реновиран со нова комплетно уредена кујна по највисоки стандарди и Хасап систем. Ресторанот има капацитет од 100 седишта и има обезбеден персонал.


Локалот е погоден за организација на родендени, крштевки, веридби и други веселби.


Цена по договор.


Информации на:078 208 407

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 549 гласови (31%)

Не - 1205 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833