ОГЛАСИ

Куѓата има три ката и секој кат е апартман. Вкупната површина на објектот е 280 м2. Располага со 7 спални соби, 3 купатила, 3 кујнии, тераси и двор од околу 320 м2.


Куќата е на триесет метри од езерото и комплетно е реновирана.


Цена 159.500 евра.


Инфo: 004915172649146 (Анелис Постелманс) и 070 327 230
 


 

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 549 гласови (31%)

Не - 1205 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833