ОГЛАСИ


АСП – КОНСАЛТИНГ


Има потреба од:


РЕФЕРЕНТ за економска анализа


Потребни квалификации:Образование:Одговорности и задачи:Личен профил:Работно искуство:


Не е задолжително предходно работно искуство, но доколку кандидатот поседува истото ќе се смета како предност при вработување.


Сите што ги поседуваат горенаведените квалификации


СЕ ПОКАНЕТИ ДА АПЛИЦИРААТ


Вашата професионална биографија можете да ја испратите на следната email адреса tomche.chaloski@asppak.com.mk со назнака на апликацијата „ РЕФЕРЕНТ за економска анализа“ или посетете не во просториите на АСП-ПАК на Ул 7-ми Ноември бр. бб Охрид. Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.


ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Кој е дострелот на македонската ракометна репрезентација на ЕП во Хрватска?

Разигрување во четвртфиналната група

Полуфинале

Финале

Гласај

Разигрување во четвртфиналната група - 11 гласови (23%)

Полуфинале - 22 гласови (46%)

Финале - 15 гласови (31%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833