ОГЛАСИ

За студените денови капути по намалени цени во бутици “Емили“!

Живот | Убавина | 29.10.2016 14:41Посети : 10351

Дочекајте ги студените денови и најавените ниски температури со нови капути по намалени цени во бутици „Емили“. 
Во бутици „Емили“ во тек е попуст на целиот асортиман на женски и машки капути со почетна цена од 1500 денари!Во пресрет на јубилејот 20 години од работењето, следната година,  бутици „Емили“ секојдневно ги изненадува купувачите со нови попусти на машки костуми и свечени фустани. Машките костуми ќе ги најдете по цена од 3500 денари, а фустаните од 1500 денари. Тука ќе најдете и широк избор на кошули и друга ексклузивна и уникатна облека.

Бутиците „Емили“, кои веќе две децении се синоним за квалитет и мода во регионот, ќе ги најдете на добро познатите локации, во Охрид во ТЦ „Амам“ на кат и во Струга во чаршијата.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 4 гласови (14%)

Не - 24 гласови (86%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833