ОГЛАСИ

Членовите на фудбалската школа Ла Масија изненадени од Дедо Мраз

Спорт | Охрид | 30.12.2016 09:32Посети : 1017

На последниот тренинг за 2016 година младите членови во фудбалската школа Ла Масија без изненади од Дедо Мраз. Тој на сите фудбалерчиња им даде пакетчиња, а одигра и една партија фудбал на задоволство од сите.Членовите на фудбалската школа Ла Масија изненадени од Дедо Мраз.


OhridNews

© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Спорт

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Македонија на СП во ракомет ќе се пласира во:

Осминафинале

Четвртфинале

Полуфинале

Финале

Гласај

Осминафинале - 69 гласови (36%)

Четвртфинале - 72 гласови (37%)

Полуфинале - 25 гласови (13%)

Финале - 28 гласови (14%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833