ОГЛАСИ

Специјална понуда во „Влахов 52“ за мечевите од Лигата на Европа

Занимливости | Охрид | 13.04.2017 12:09Посети : 680

Лаунџ барот „Влахов 52“ подготви специјално мени со гратис чипс за сите љубители на фудбалот кои ќе имаат можност вечерва од 21:05 часот да го проследат натпреварот од Лигата на Европа помеѓу Андерлехт - Манчестер Јунајтед.-ЧЕТИРИ ТОЧЕНИ ПИВА И ПОРЦИЈА ПИЛЕШКИ ПРСТИ = 350ден

-ГРАТИС ЧИПС

За продолжениот празничен викенд „Влахов52“ во петок, 1-ти април, најавува акустична свирка со „Три јо“, кој изведува екс ју хитови.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 130 гласови (31%)

Не - 285 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833