ОГЛАСИ

Ново од "Lisca": Мека утринска прегратка

Живот | Убавина | 17.04.2017 10:21Посети : 2516

Долгите пролетни вечерни часови и студените утра сега ќе бидат уште поубави и поудобни. Меките пижами „Zaria“ од линијата „Lisca Fashion“ ќе ве одведат од релаксирана вечер до ново пролетно утро.Со радост ќе ги носите секој ден заради нивната едноставна елеганција и лесен пад на материјалот кој е исклучително мек на допир.
Повеќе за ова и најновите модни модели на "Lisca" ќе најдете на „www.lisca.mk“.


OhridNews

© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали во екот на сезоната во Охрид треба да се одржуваат настани на отворено кои траат до доцна во ноќта?

Да

Не

Треба да постојат исклучоци, според строги правила

Гласај

Да - 1262 гласови (37%)

Не - 848 гласови (25%)

Треба да постојат исклучоци, според строги правила - 1270 гласови (38%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833