ОГЛАСИ

Анџелина Џоли има ново момче

Занимливости | Свет | 18.04.2017 10:14Посети : 1906

Холивудската ѕвезда, Анџелина Џоли, поранешната сопруга на Бред Пит, според пишувањата на таблоидот „Ин Тач“, има ново момче, пренесува „Макфакс“.Таблоидот пишува дека Анџелина веќе извесно време е во романтична врска со маж кој е познат филантроп, а со кого се запознала минатата година во Лондон. Иако успешно ја крие врската, Анџелина, според таблоидот, има намера својот нов партнер да го запознае со децата.

„Јасно е дека Бред секогаш ќе биде татко на нејзините деца, но таа сака својот нов партнер да го запознае со децата, а исто така има желба децата да го засакаат нејзиното ново момче“, пренесува таблоидот, повикувајќи се на изјава на близок пријател на актерката.

„Анџелина сакаше да помине целиот метеж околу разводот, па потоа да ги запознае децата со нејзиното ново момче, но постои можност тоа де се случи веќе наредната недела. Особено е загрижена како ќе реагираат синовите Медокс и Пакс“, рекол изворот на таблоидот и дополнил дека Анџелина сака да стапи во брак со новото момче.


OhridNews
извор: „Макфакс“

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 549 гласови (31%)

Не - 1205 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833