ОГЛАСИ

Пролетта пристигна во „Румор“

Живот | Убавина | 05.05.2017 12:32Посети : 5540

Долго очекуваната пролетна колекција од светот на високата мода пристигна во концепт шоп „Румор“.
Разбудете ја стилската имагинација со новите пролетни селекции од вашите омилени модни брендови: РИСТО, МОНОГРАФИ, КУРЕЖ, РУМОР, СИБЛИНГ, СЕВ, АСЕМБЛИ, РАГ&БОУН, ЏУМИ ЛИМ, WE ARE OWLS.
Во „Румор“ изберете уникатен накит, марама и друг рачно изработен моден детаљ. За дел од овие производи „Румор“ нуди попуст до 50%!
Пролетта е вистинско време да го освежите вашиот гардеробер со квалитетно парче облека. Најновите модели специјално креирани од врвни модни дизајнери само во „Румор“ ќе ги најдете по ексклузивно достапни цени.

Специјализираната модна продавница „Румор“ е лоцирана на булеварот „Туристичка“ во зградата „Печијаре“ веднаш до здравствената ординација „Дарон“.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 527 гласови (31%)

Не - 1161 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833