ОГЛАСИ

Мезе бар 10“ започна со професионален кетеринг и организација на секакви видови веселби

Занимливости | Охрид | 09.05.2017 13:54Посети : 3073

Најурбаното мезачко катче во Охрид воведе нови услуги за клиентите. „Мезе бар 10“ започна со професионален кетеринг и организација на секакви видови веселби по најповолни цени.„Бидете наши гости и уживајте во вашите посебни денови кои се одбележуваат еднаш во животот и дозволете нашиот професионален тим да се погрижи за истото. Доколку се' уште размислувате каде да ги прославите вашите матури, родендени, крштевки, свечени коктели повелете во нашиот локал и одберете ја најдобрата понуда по најниски цени“. - порачуваат од „Мезе бар10“.


OhridNews


 

© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали е потребно формирање специјална служба - полиција за борба против загадувачите на животната средина?

Да

Не

Надлежните служби треба да почнат да ја вршат својата работа

Гласај

Да - 346 гласови (39%)

Не - 72 гласови (8%)

Надлежните служби треба да почнат да ја вршат својата работа - 468 гласови (53%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833