ОГЛАСИ

Од што е дел Д-р Небојша Баткоски?

OhridNews TV | OhridNews TV | 13.05.2017 10:46Посети : 16164

На охридските медиуми започна да се емитува краток видео спот кој не открива многу. На видео записот се гледа како Д-р Небојша Баткоски oд познатиот стоматолошки центар „Д-р Баткоски“ трча низ стариот дел на градот и на крајот испраќа порака дека е дел од тоа. Креаторот на интригантното видео засега не открива повеќе детали за кампањата, која очигледно само што започнува.


Од што е дел Д-р Небојша Баткоски?


OhridNews


 


 

© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

OhridNews TV

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали на делницата на која се гради автопатот Охрид - Кичево има доволно безбедносна сообраќајна сигнализација?

Да

Не

Гласај

Да - 307 гласови (19%)

Не - 1313 гласови (81%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833