ОГЛАСИ

Добра забава за продолжениот празничен викенд во Куба либре

Занимливости | Охрид | 02.06.2017 07:00Посети : 2295

И овој празничен викенд „Куба Либре“ на посетителите им нуди извонредна забава. По настапот на Ѓоко Танески синоќа, вечерва гостите ќе ги забавува Dj Buce.


Во сабота, 3-ти јуни, во „Куба Либре“ настапува "BandOff".Забавите почнуваат во 22 часот. 


OhridNews


 


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали паркирањето во Охрид треба да се модернизира?

Да

Не

Гласај

Да - 1284 гласови (89%)

Не - 165 гласови (11%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833