ОГЛАСИ

Препуштете му се на летото со модерните костими за капење на Lisca

Живот | Убавина | 02.06.2017 07:00Посети : 2252

Воздишки од престиж и храброст, претставени во летна елеганција...


Во прегратка на свежи бои и смели модели, дамата му се препушта на летото и на сонцето. Ја воодушевуваат модерните костими за капење на „Lisca“ од материјали кои брзо се сушат со UV заштита. Со привлечно монокини или "push up" градник волшебно ќе ги истакнете облините. Набори, украсни детали и заводлив израз на костимот за капење ќе даде елегантен изглед, додека со туника, фустан или пак долг елек, дамата ќе остави посебен впечаток на летото.Препуштете му се на летото со модерните костими за капење на Lisca


OhridNews


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали паркирањето во Охрид треба да се модернизира?

Да

Не

Гласај

Да - 1412 гласови (88%)

Не - 194 гласови (12%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833