ОГЛАСИ

Ексклузивната колекција Лето 2017 пристигна во „Румор“

Живот | Убавина | 28.07.2017 07:00Посети : 5400

Конечно на задоволство на сите љубители на дизајнирана облека изработена од најфини природни материјали со персонализирани принтови, а со македонски цени, во концептуалната продавница „Румор“ во Охрид пристигна ексклузивната колекција Лето 2017.


На сите што со нетрпение ја очекуваа летната колекција во „Румор“ им препорачуваме да побрзаат затоа што количините се ограничени, а листата на клиенти долга.


Ексклузивно само во „Румор“ ќе ја најдете специјалната селекција на костими за капење од италијанската фирма „Калцедониа“.
Покрај летните изненадувања, во „Румор“ комплетната пролетна колекција сега е на 30% попуст.


Ексклузивната колекција Лето 2017 пристигна во „Румор“


Специјализираната модна продавница „Румор“ е лоцирана на булеварот „Туристичка“ во зградата „Печијаре“ веднаш до здравствената ординација „Дарон“.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

На кое место ќе заврши РК Охрид во плејофот?

Од 1-3

0д 4-6

Гласај

Од 1-3 - 30 гласови (29%)

0д 4-6 - 73 гласови (71%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833