ОГЛАСИ

Бехати Принсло по втор пат бремена

Занимливости | Свет | 14.09.2017 09:55Посети : 1324

Ангелот на Викторија, Бехати Принсло и фронтоменот на групата „Maroon 5“, Адем Левин го очекуваат второто дете.Информацијата ја потврди самата Бехати Принсло со сликата поставена на социјалните мрежи.
Еден од најслатки фотомодели во светот на модата минатата година се породи и на свет донесе здраво женско дете кое се вика „Дасти Роуз“.


Јужно-афричкиот модел најави враќање на модната сцена, но најверојатно тоа ќе биде одложено после дознавањето на бременоста.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 549 гласови (31%)

Не - 1203 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833