ОГЛАСИ

Ново во Охрид: Бутикот “Look Kids” ја претстави колекцијата есен/зима 2017/18!

Живот | Убавина | 25.09.2017 14:20Посети : 5464

Модниот бренд “Look” во старата охридска чаршија, на креативен начин со многу изненадувања за најмладите, ја најави новата колекција есен/зима 2017/18 во бутикот за деца “Look Kids”.

-Отсега нашите најмали и најмили „купувачи“ ќе имаат можност да се облекуваат во најквалитетната детска гардероба во градот и што е најважно по исклучително ниски цени. За повеќе информации и детали за новата колекција следете не на нашата Facebook страна „Butci look”, каде што ќе биде објавен дел од нашиот асортиман, но и многу други изненадувања. – изјавија од бутици „Look“. 


Секако не заборавајте да го посетите и бутикот “Look” за возрасни каде пристигна новата колекција, а наскоро доаѓаат и нови екслузивни модели, најавуваат од познатиот охридски моден бренд.


OhridNews

© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали во екот на сезоната во Охрид треба да се одржуваат настани на отворено кои траат до доцна во ноќта?

Да

Не

Треба да постојат исклучоци, според строги правила

Гласај

Да - 1254 гласови (37%)

Не - 845 гласови (25%)

Треба да постојат исклучоци, според строги правила - 1262 гласови (38%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833