ОГЛАСИ

Специјализираната продавница „Vintage“ на „Паладин Пак“ ја збогатува понудата на здрава храна во Охрид

Вести | Охрид | 06.12.2017 17:52Посети : 8580

Органска храна, јаткаски плодови, сушено овошје, чаеви, зачини и многу други здрави намирници се дел од широкиот избор на производи кои можат да се најдат во новата специјализирана продавницата „Vintage" на компанијата „Паладин Пак“, која свечено беше отворена денеска на улицата „Јане Сандански“ во Охрид.
Оваа продавница е прва на компанијата „Паладин Пак“, која веќе две години успешно се занимава со производство и пакување на храна.
Специјализираната продавница "Vintage" е конципирана во согласност со современите трендови на здрава исхрана, кои се се' поактуелни и кај нас. Нуди широк избор на природни прехрамбени производи со висок квалитет.
На свеченото отворање на првата специјализирна продавница „Vintage“ на компанијата „Паладин Пак“ присуствуваа голем број гости, кои можеа да се уверат во квалитетната понуда на природна и здрава храна која го збогатува изборот на охриѓани.


ФОТО ГАЛЕРИЈА:


  


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 549 гласови (31%)

Не - 1205 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833