ОГЛАСИ

Една година "Beauty center PERFEKTA" - синоним за убавина и квалитетна услуга

Живот | Убавина | 12.12.2017 07:00Посети : 1852

Задоволни клиенти и врвна професионална услуга, ја одбележаa првата година од работењето на ултра модерниот центар за убавина „Перфекта“ во Струга.
Првиот роденден "Beauty center PERFEKTA" го прослави во работна атмосфера и убав празничен амбиент кој ги релаксира и опушта бројните клиенти.
Центарот за убавина „Перфекта“ располага со најсовремена опрема и препарати за разубавување. На клиентите им нуди најразлични третмани за нега и убавина, депилација, маникир, педикир, свилени трепки, третмани за отстранување на целулит, релакс и медицинска масажа... 

Центарот за убавина „Перфекта“ во Струга се наоѓа на улицата „Партизанска“.


OhridNews
фото: "Zebra production"


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Кој е дострелот на македонската ракометна репрезентација на ЕП во Хрватска?

Разигрување во четвртфиналната група

Полуфинале

Финале

Гласај

Разигрување во четвртфиналната група - 36 гласови (19%)

Полуфинале - 96 гласови (50%)

Финале - 59 гласови (31%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833