ОГЛАСИ

Видео: Како изгледаше промоцијата на Годишната ревија на настани на OhridNews

OhridNews TV | OhridNews TV | 06.01.2018 07:00Посети : 5436

Се уште одекнуваат позитивните импесии од промоцијата на Годишната ревија на настани на OhridNews, во која се поместени најзначајните случувања во годината што измина и прогласувањето на успешните приказни во 2017 година.


Како изгледаше настанот што се одржа во „Куба Либре“ погледнете од видеото:од промоцијата на Годишната ревија на настани на OhridNews


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

OhridNews TV

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 113 гласови (32%)

Не - 241 гласови (68%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833