ОГЛАСИ

Атрактивна осмомартовска понуда на хотел „Нова Ривиера“ за припадничките на понежниот пол

Вести | Охрид | 02.03.2018 13:05Посети : 1156

За денот на жената 8-ми Март, хотел „Нова Ривиера“ подготви атрактивна понуда за припадничките на понежниот пол. Ќе може да се избира помеѓу две богати менија, од кои едното е посно.


-Ве покануваме овој посебен ден да го прославите во пријатна атмосфера, затоа што Вие го заслужувате тоа. - им порачуваат на дамите од хотел „Нова Ривиера“.


За осмомартовската забава во хотел „Нова Ривиера“ ќе се погрижи групата „Стил“.


Атрактивна осмомартовска понуда на хотел „Нова Ривиера“


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали паркирањето во Охрид треба да се модернизира?

Да

Не

Гласај

Да - 2055 гласови (88%)

Не - 288 гласови (12%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833