ОГЛАСИ

Ексклузивна фотосесија на новата колекција 2018 на бутици „Емили“

Живот | Убавина | 26.03.2018 11:29Посети : 5234

Најпрепознатливиот моден бренд во регионот за венчаници и облека, бутици „Емили“, деновиве направи ексклузивна фотосесија на новата колекција 2018 на венчаници, свечени фустани и машка облека.Во фотосесијата што ја изработи „Мега продукција“, учествуваа моделите Христијан Колевски, Никола Донески, Емилија Петанческа, Делза Речи и Марија Мојсоска. За професионалниот изглед на сцената се погрижи цвеќара „Далија“.Прекрасните модни парчиња од најновата колекција на бутици „Емили“ можат да се најдат во добро познатите продажни места во ТЦ „Амам“ на кат во Охрид и наспроти градскиот пазар во Струга. Повеќе информации и фотографии од најновите модели ќе најдете на следниот ЛИНК.


Во продолжение погледнете дел од работната атмосфера на ексклузивната фотосесија на бутици „Емили“ за најновата колекција 2018.

Ексклузивна фотосесија на новата колекција 2018 на бутици „Емили“


OhridNews


 


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 192 гласови (31%)

Не - 428 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833