ОГЛАСИ

Бутици „Емили“ и годинава со уникатна и прекрасна понуда за матурантите по најповолни цени

Вести | Охрид | 20.04.2018 14:14Посети : 4706

Познатиот моден бренд бутици „Емили“ и годинава со богата и квалитетна понуда за матурантите по најприфатливи цени. Најновите модели за матурските прослави, кои се во чекор со светските модни трендови, веќе пристигнаа.Ексклузивно во бутици „Емили“ во ТЦ „Амам“ на кат во Охрид и наспроти градскиот пазар во Струга, комплет облека за матуранти за само 5.000 денари! Цената се однесува на соодветна комбинација на сако, панталони, кошула и машна за чиј избор ќе ви помогне стручен и искусен тим. Машките целосни костуми се по цена од 6000 денари па нагоре.
Женските свечени кратки фустани, можат да се набават по цена од 1.800 до 6.500 денари, а долгите фустани од 3.800 до 18.500 денари.Бутици „Емили“ нудат и брза, стручна и бесплатна корекција за секое купено парче облека. Извонредната понуда бутици „Емили“ постојано се надополнува со нови модели на фустани за матурските прослави и други свечени прилики. Моделите се уникатни и не се повторуваат.


ФОТО ГАЛЕРИЈА:OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 561 гласови (31%)

Не - 1249 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833