ОГЛАСИ

Две години ИБ фитнес центар во Охрид

Вести | Охрид | 14.07.2013 00:42Посети : 4591

Со свеченост што се одржа синоќа, ИБ Фитнес центарот одбележа две години постоење.Веќе едве години, охриѓани ги задоволуваат своите спортско рекреативни потреби во ултра модерниот фитнес центар, кој располага со професионални терени и тренери за фитнес, пилатес,  боди билдинг, футсал, одбојка, тенис, ракомет, кошарка, пинг понг...ИБ фитнес центарот располага со сопствен паркинг, исклучителни хигиенски услови, гардероба, вецеа, тушеви, климатизирани простории по европски стандарди.Дека охриѓани ценат квалитет, говорат исполнетите термини, а ИБ фитнес центарот постојано ги следи нивните потреби и ги зголемува своите капацитети и понуда.


© 2017 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали во екот на сезоната во Охрид треба да се одржуваат настани на отворено кои траат до доцна во ноќта?

Да

Не

Треба да постојат исклучоци, според строги правила

Гласај

Да - 1226 гласови (37%)

Не - 839 гласови (25%)

Треба да постојат исклучоци, според строги правила - 1236 гласови (37%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833