ОГЛАСИ

Анализа на предлог типовите за февруари

Спорт | Свет | 02.03.2015 08:15Посети : 388

Предлог типовите на најчинатиот интернет портал во регионов Ohrid News имаат половичен успех во вториот месец од годината.

Фудбалските предлог типови преовладуваа во месецот што измина, а од нив со точна анализа завршија 13 натпревари од 27 или 48.15%.

Типовите во хокеј, ракомет, тенис и кошарка имаат педесет проценти успешност со кои го задржаа позитивниот ефект на предлог анализите на Ohridnews.Ohridnews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Спорт

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали паркирањето во Охрид треба да се модернизира?

Да

Не

Гласај

Да - 1402 гласови (88%)

Не - 191 гласови (12%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833