ОГЛАСИ

Даниел Крег ќе сече вени само да не го игра Бонд повеќе

Живот | Филм | 08.10.2015 16:50Посети : 1001

„Подобро би ја скршил оваа чаша и би си ги пресекол вените“. Вака одговорил актерот Даниел Крег на прашањето на новинар на британскиот магазин „Time out” дали повторно ќе се појави во улога на тајниот агент Џејмс Бонд. 


Крег четврти пат ќе го игра  Бонд во филмот „Spectre”. Според најавите тоа ќе биде негово последено појавување во филмскиот серијал за најпознатиот агент на светот. 


Актерот во интервјуто рекол дека во 24-то продолжение на филмот ја вложил секоја идеја која ја имал додавајќи дека не му текнува што уште Бонд може да направи, освен да отиде во вселената.Трејлерот за филмот „Spectre”


OhridNews


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

На кое место ќе заврши РК Охрид во плејофот?

Од 1-3

0д 4-6

Гласај

Од 1-3 - 33 гласови (26%)

0д 4-6 - 92 гласови (74%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833