ОГЛАСИ

Клои Кардашиан се фотографира гола

Занимливости | Свет | 19.12.2015 20:03Посети : 840

Клои Кардашиан напорно работеше на своето тело како би го изгубила вишокот килограми, и може да се каже дека конечно успеа. Очигледно е многу задоволна од постигнатите резултати па што поскоро се пофали со неколку фотографии на социјалните мрежи на кои се гледа колку добро ја оформи својата линија. 


Сепак, една фотографија предизвика огромно внимание, онаа на која Клои е потполно гола покрај базен. Ким после оваа фотографија би можела да падне во сенка на својата сестра која досега не беше претерано експонирана. Се чини дека Клои ќе го искористи времето додека нејзината сестра е зафатена со приновата, како би го презела тронот за најпознат задник на социјалните мрежи.

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 192 гласови (31%)

Не - 428 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833