Убавина - Page 2 of 29 - OhridNews
Ново во Охрид: Бутикот “Look Kids” ја претстави колекцијата есен/зима 2017/18!

25.09.17 14:20

Модниот бренд “Look” во старата охридска чаршија, на креативен начин со многу изненадувања за најмладите, ја најави новата колекција есен/зима 2017/18 во бутикот за деца “Look K...

Специјално изработен дукс на „Румор“ ќе се продава во хуманитарни цели во септемвриската привремена продавница во Скопје

22.09.17 15:28

Денеска во 18 часот во галеријата “Акантус” во Скопје ќе биде отворена PopUp продавница на модниот бренд Румор од Охрид Инспирација зад есенската привремената продавница во Акан...

Ексклузивната колекција Лето 2017 пристигна во „Румор“

28.07.17 07:00

Конечно на задоволство на сите љубители на дизајнирана облека изработена од најфини природни материјали со персонализирани принтови, а со македонски цени, во концептуалната прод...

Пронајдовме каде да ги купите најдобрите костими за капење и тоа на попуст од 30%

25.07.17 09:24

Познатиот бренд Lisca за оваа сезона ни донесе прекрасни едноделни и дводелни костими за капење во силни и живи бои кои асоцираат на шаренилото на цвеќињата, палмите и тропските...

Топ градници за мали гради од Lisca

20.06.17 21:00

OhridNews

Викендов финална продажба на дизајнерски парчиња од етаблирани креатори во „popup store“ во Скопје со охридски шмек

17.06.17 09:11

„Сте слушнале за галерија Acanthus во Скопје Лимон жолта старинска порта на “Орце Николов”, префинети виолетови ѕидови, црно скалило нагоре кое отвора пред вас прекр...

Заблескајте со свoите облини на плажа

10.06.17 07:00

На плажа или покрај базен покажуваме своите облини, а секоја жена е убава со нејзините облини Доколку се пораскошни, со соодветен костим за капење ќе и пружиме нежност и удобнос...

Препуштете му се на летото со модерните костими за капење на Lisca

02.06.17 07:00

Воздишки од престиж и храброст, претставени во летна елеганција… Во прегратка на свежи бои и смели модели, дамата му се препушта на летото и на сонцето Ја воодушевуваат мо...

26 години “Beauty center Silvia”, отсега во нов полуксузен простор и со нови третмани

02.06.17 07:00

Дваесет и шест години охриѓан(к)и грижата за својата убавина ја доверуваат на центарот за убавина „Силвија“, кој е меѓу првите во земјава На 26-годишнината од постоењето “...

Модерно лето

12.05.17 07:00

Ова лето ќе биде обоено во живи бои, модерни модели и заводливи детали Нагласете ја вашата линија со атрактивни модели на костими за капење Lisca и Cheek by Lisca и креирајте ја...

Dr Batkoski pod artikli
МИА Банер