Долго очекуваната пролетна колекција од светот на високата мода пристигна во концепт шоп „Румор“.

Разбудете ја стилската имагинација со новите пролетни селекции од вашите омилени модни брендови: РИСТО, МОНОГРАФИ, КУРЕЖ, РУМОР, СИБЛИНГ, СЕВ, АСЕМБЛИ, РАГ&БОУН, ЏУМИ ЛИМ, WE ARE OWLS.

Во „Румор“ изберете уникатен накит, марама и друг рачно изработен моден детаљ. За дел од овие производи „Румор“ нуди попуст до 50%!

Пролетта е вистинско време да го освежите вашиот гардеробер со квалитетно парче облека. Најновите модели специјално креирани од врвни модни дизајнери само во „Румор“ ќе ги најдете по ексклузивно достапни цени.

Специјализираната модна продавница „Румор“ е лоцирана на булеварот „Туристичка“ во зградата „Печијаре“ веднаш до здравствената ординација „Дарон“.

OhridNews