Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner JK travel
 • За СДСМ и ДУИ виновник за инцидентот во Собранието е опозицијата

  28.06.22 00:17

  Видео: „Див запад“ во македонското Собрание

  27.06.22 21:44

  Во КИЦ Култура 365 одбележани 28 години од смртта на холандскиот писател А...

  27.06.22 22:26

  Нема вина на бизнисменот и советник Усеини за инцидентот со Топалоски

  27.06.22 17:45

  Усвоени измените со кои трговците во туристичките места ќе можат да работат..

  27.06.22 16:13

  Камбовски и Шкариќ: Јакнење на институциите и на свеста за надминување на к..

  27.06.22 15:00

  Од денес почнува електронската наплата на данок во Општина Охрид

  27.06.22 12:23

  Единствениот македонски крафт џин со природни зачини од Галичица во топ 6 в..

  27.06.22 12:04

  Банер за Вести: Војна во украина
  Најмалку 10 лица загинаа при руски напад врз трговски центар во Кременчук

  27.06.22 23:55

  Г-7 се обврза на поголема воена и финансиска помош за Украина

  27.06.22 15:47

  Зеленски до лидерите на Г-7: Војната во Украина треба да заврши пред зимата

  27.06.22 13:27

  Турција нема да се приклучи на санкциите против Русија

  27.06.22 10:14

  Украина продолжува да биде на врвот на агендата на вториот ден од самитот н..

  27.06.22 09:08

  САД ќе објават оваа недела за купување оружје за Украина

  27.06.22 09:02

 • Cuba Libre
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
  Baner Restoran Cun
 • Kampanja Total tv
 • Продолжува ефикасноста на стрелците на турнирот „Петровден“ во Мешеишта

  27.06.22 23:50

  Енис Алиу од охридскиот бокс клуб „Алексо Огленовски“ златен на меѓународниот ту..

  27.06.22 23:31

  Навивачката група „Рибари“ бара оставка од тренерот на ГРК Охрид Андоновски

  27.06.22 22:09

  Фото: Хуманост, насмевки, спорт и тимска игра на „Street Basket 3х3 – Од де..

  27.06.22 21:15

  Формула 1 има намера да се префрли на еколошки гориво во 2026 година

  27.06.22 15:21

  Роналдо би можел да стане нов капитен на Манчестер јунајтед

  27.06.22 12:48

  Блатер: Сакам да бидам ослободен, Инфантино се обидува да ме уништи

  27.06.22 09:58

  Ангелоски и Кирковски беа дел од скајмаратонот Монте Роса

  27.06.22 08:56

  Јувентус почна преговори со Нејмар

  27.06.22 08:51

  Маџоска oд АК Охрид со бронзен медал на 400м и со нов персонален рекорд на ..

  26.06.22 21:40

  Забележителен успех на велосипедистите од „Шампион Систем“ – Охрид на држав..

  26.06.22 17:01

  Марко исплива од Радожда до Трпејца како од шала

  26.06.22 16:40

 • Miren son
  Банер Информации Општина Охрид
 • Најавен најголемиот хибриден еколошки брод на светот

  27.06.22 13:50

  Принцот Чарлс прописно добил куфер со милион евра од поранешен катарски премиер

  27.06.22 09:18

  Стан со едвај 25 квадратни метри, близу море, се продава за 75.000 евра

  26.06.22 13:01

  Италијанка појде пеш на пат долг 22.000 километри

  26.06.22 12:59

 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер