Популарниот актер и пејач, Justin Timberlake на прес конференцијата во Берлин, ги демантираше шпекулациите дека тој ќе биде новиот Batman.

Timberlake во главниот град на германија го промовираше неговиот последен филм  “Runner, Runner”.


официјалниот трејлер за “Runner, Runner”

OhridNews