Лаунџ барот „Влахов 52“ подготви специјално мени со гратис чипс за сите љубители на фудбалот кои ќе имаат можност вечерва од 21:05 часот да го проследат натпреварот од Лигата на Европа помеѓу Андерлехт – Манчестер Јунајтед.


-ЧЕТИРИ ТОЧЕНИ ПИВА И ПОРЦИЈА ПИЛЕШКИ ПРСТИ = 350ден

-ГРАТИС ЧИПС

За продолжениот празничен викенд „Влахов52“ во петок, 1-ти април, најавува акустична свирка со „Три јо“, кој изведува екс ју хитови.

OhridNews