Охридска рок група The Backdoor Band, вечерва со почеток во 22 часот во кафе барот Ликвид ќе промовираат нов видео запис.

Новата песна и видео записот е резултат на заедничката соработка со Џими Линдер Менсон од данската рок група Blended Brew.

После промоцијата на видео спотот рок групата ќе има настап во живо.

OhridNews