Oхридскиот хип-хоп артист Багзи заедно со познатиот продуцент Мечкаров најавуваат ураган. Станува збор за најновата песна насловена „Ураган“.

Видео-спотот и овојпат го изработи Стефан Стојкоски, додека аудиото е снимено во студиото MWP Production.

Во продолжение може да погледнете за што се работи. Уживајте во видеото!

Диџеј Багзи и Мечкаров со нов музички производ „Ураган“

OhridNews