Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез знае како да го искористи слободното време и да биде топ тема на социјалните мрежи. Георгина овој пат вниманието го привлече со времето поминато на јахта во црно бикини. Згодната Георгина е сама, затоа што Роналдо има обврски со Јувентус кој го очекува дербито со Торино.

 

OhridNews