Убавата Георгина Родригез за потребите на Кристијано Роналдо за момент ја смени професијата од фото модел стана фризерка. Родригез го среди Роналдо во фризурата за да не мора најдобриот португалски фудбалер да излегува надвор и да се изложува на опасност. Роналдо и Георгина со денешната активност се пофалија на социјалните мрежи.

Stay home and keep stylish 💇🏽‍♂️👩‍❤️‍💋‍👨 #stayhomestaysafe

Geplaatst door Cristiano Ronaldo op Zaterdag 4 april 2020

 

OhridNews