Популарниот холивудски актер и заводник Цон Траволта, потполно го промени имиџот и и во трејлерот за најновиот филм Фанатик изгледа речиси непрепознатливо.

Во филмот Траволта глуми опседнат фан кој е повреден од обожаваната лич ност бидејќи не добива автограм, по што започнува расплетот на овој динамичен трилер.

OhridNews
фото: You tube