Ова лето ќе биде обоено во живи бои, модерни модели и заводливи детали. Нагласете ја вашата линија со атрактивни модели на костими за капење Lisca и Cheek by Lisca и креирајте ја својата идеална летна комбинација со оглед на тоа дека сите горни и долни делови можат да се купат одделно. За модерен изглед на плажа на располагање се и различни додатоци во модерни бои и дезени со кои летната гардероба ќе ја збогатите со тренди парео, кафтани и туники.

Повеќе за модните трендови ова лето прочитајте на www.lisca.mk.


Модерно лето со „Лиска“

OhridNews