Хип хоп артистите Благој Шиковски – Багзи и Мечакаров во соработка со Агуш Мемишов ја снимија песната „Што ми правиш ти?“.

 

Нова песна и спот на Багзи, Мечкаров и Мемишов

Песната е снимане во студиото „Mecka Warrior Production“,  текстот е на Багзи, а спотот е правен во познатата населба Баир во Битола.

OhridNews
Фото: Принтскрин