Воздишки од престиж и храброст, претставени во летна елеганција…

Во прегратка на свежи бои и смели модели, дамата му се препушта на летото и на сонцето. Ја воодушевуваат модерните костими за капење на „Lisca“ од материјали кои брзо се сушат со UV заштита. Со привлечно монокини или “push up” градник волшебно ќе ги истакнете облините. Набори, украсни детали и заводлив израз на костимот за капење ќе даде елегантен изглед, додека со туника, фустан или пак долг елек, дамата ќе остави посебен впечаток на летото.


Препуштете му се на летото со модерните костими за капење на Lisca

OhridNews