Во Секторот за внатрешни работи Охрид, вчера, 57-годишна охриѓанка пријавила дека околу 3.40 часот исчезнал нејзиниот 60-годишен сопруг, Д.С.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

OhridNews