Популарниот кофи шоп и лaунџ бар „The Vault“, од денеска повторно е отворен за посетителите.

Продолжуваме да креираме нови приказни, и повторно да уживаме во најубавите моменти. Вашето омилено место, вашиот омилен изговор за дружба со пријателите – сега во уште подобра варијанта. – велат од „The Vault“.

Во освежениот „The Vault“ ве очекува исклучителен избор на извонредни кафиња и напитоци, вкусни сендвичи и храна, и секако, одлична атмосфера за дружење.

OhridNews