Аптека Виа Фарм 13 - АСНОМ

Од 16.07.2021 - 19:00 до 16.07.2021 - 21:00

Високо квалитетните производи на светски познатиот козметички бренд „Embryolisse“, омилен на голем број познати ѕвезди, ќе бидат промовирани на специјален настан исполнет со гламур и многу изненадувања, што ќе се одржи денеска, 16 јули, во аптеката „Виа Фарм“ 13, на улица АСНОМ во Охрид.

Од 19 до 21 часот, на посебен простор креиран за оваа намена, до кој ќе води црвен тепих, посетителите ќе може да ја пробаат козметиката на „Embryolisse“, да добијат корисни совети и попуст од 20%.

Заинтересираните може да закажат термин за консултации, совети и проба на производите на „Embryolisse“ на 046 288 228. – информираат Аптеки „Виа Фарм“.

Изненадувањата продолжуваат и во сабота, 17 јули, во сите аптеки на „Виа Фарм“ во регионот, со попуст на козметиката од брендовите „Bioderma“, „Weleda, RoC“ и секако на „Embryolisse“.

OhridNews