Bistro Corner

2021-04-27 08:00 - 2021-05-31 20:00

Пролетта секогаш буди инспирација. Овој пат, креативниот тим на Бистро „Корнер“ инспирацијата ја преточи во дузина нови здрави напитоци со прекрасни вкусови.

Сега во Бистро „Корнер“ може да уживате во свеж напиток од боровинки со млеко и путер од бадем, млад спанаќ и чија семе или во освежително смути од зелена салата, јаболко, краставица и лимон. Изборот е ваш.

Новите здрави напитоци од Бистро „Корнер“, може да ги нарачате и онлајн на добро познатата веб страница: е-corner.mk.

OhridNews