ОГЛАСИ

Модерно лето

Живот | Убавина | 12.05.2017 07:00Посети : 2902

Ова лето ќе биде обоено во живи бои, модерни модели и заводливи детали. Нагласете ја вашата линија со атрактивни модели на костими за капење Lisca и Cheek by Lisca и креирајте ја својата идеална летна комбинација со оглед на тоа дека сите горни и долни делови можат да се купат одделно. За модерен изглед на плажа на располагање се и различни додатоци во модерни бои и дезени со кои летната гардероба ќе ја збогатите со тренди парео, кафтани и туники.


Повеќе за модните трендови ова лето прочитајте на www.lisca.mk.


Модерно лето со „Лиска“


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 84 гласови (29%)

Не - 207 гласови (71%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833