ОГЛАСИ

Нова прекрасна фотосесија на младиот охриѓанец Ѓоко Сучкоски

Занимливости | Охрид | 04.07.2017 21:47Посети : 16313

Младиот и талентиран модел од Охрид Ѓоко Сучкоски пред неколку недели ја изработи најновата фотосесија која импресионира.

И овојпат професионалната фото сесија Ѓоко ја изработи за агенцијата С.Н.О.Б. во која се забележува напредок во однос на претходните сесии.

Ѓоко е се' попопуларен, а неговата фан страна на фејсбук од ден на ден има се повеќе фанови.


OhridNews


 


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Занимливости

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 113 гласови (32%)

Не - 241 гласови (68%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833